Prisijungti
Pasiekimai
`SVEIKINAME GERIAUSIUS
Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos mokinių asmeniniai pasiekimai
2020 - 2021 m.m.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Gytė Andriulionytė, |
Kauno r. 2 - ų klasių mokinių dailiojo rašymo ir iliustracijos konkursas |
Lionė Balvočienė | III vieta |
2. |
Ugnius Kučinskas, |
Kauno rajono mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2021 m.“ |
Romas Krikščiūnas | III vieta |
3. |
Toma Bagdonavičiūtė, |
Kauno rajono 9-12 kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Irena Skališienė | III vieta |
4. |
Aurimas Andriulionis, |
Kauno rajono mokinių dailės olimpiada | Ona Šiušienė | I vieta |
5. |
Ugnius Kučinskas, |
Kauno rajono 8-11 klasių mokinių fizikos čempionatas „Makaronų tiltai 2021“ | Virginija Vaitkuvienė | II vieta |
6. |
Vesta Šemetaitė, |
Kauno rajono 8-11 klasių mokinių fizikos čempionatas „Makaronų tiltai 2021“ | Virginija Vaitkuvienė | III vieta |
7. | Matas Bulanovas, IIIG klasė |
Kauno rajono 9-11 klasių mokinių fizikos ir astronomijos konkursas „Visatos paslaptys“ | Virginija Vaitkuvienė | II vieta |
8. |
Ardas Nekrošius, |
Kauno rajono 9-11 klasių mokinių fizikos ir astronomijos konkursas „Visatos paslaptys“ | Virginija Vaitkuvienė | II vieta |
9. |
Hefaustas Kulbačiauskas, |
Respublikinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ | Irena Skališienė | II vieta (I laipsnio diplomas) |
10. |
Ignas Buinauskas, |
Kauno r. pradinio ugdymo įstaigų 3 klasių mokinių lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo konkursas „Arčiau gamtos su Selemonu Paltanavičiumi“ | Lionė Balvočienė | III vieta |
11. |
Aurimas Andriukionis, |
Tarptautinis kompiuterinių piešinių konkursas „Velykų stebuklai 2021‘‘ | Jūratė Kondratavičienė | II vieta |
12. |
Viltė Paškevičiūtė, |
Tarptautinis kompiuterinių piešinių konkursas „Velykų stebuklai 2021‘‘ | Jūratė Kondratavičienė | III vieta |
13. |
Aurimas Andriukionis, |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ | Jūratė Kondratavičienė | II vieta |
14. |
Inesa Kulpytė, |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ | Jūratė Kondratavičienė | II vieta |
15. |
Antanas Laurynaitis, |
Kauno rajono pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas "Pavasario spalvos" 2021 m. | Jūratė Kondratavičienė | II vieta |
16. |
Gustas Lentinas, |
Kauno rajono 2 kl. mokinių dailiojo rašymo ir iliustracijos konkursas | Laima Bankuvienė | III vieta |
17. |
A.Derbutas, V.Bajarūnaitė, B.Mizerevičius, E.Gudaitytė, J.Davydovaitė, 8-9 kl. |
Kauno r. 8-9 kl. mokinių chemijos konkursas | Rita Rimeikė | III vieta |
18. |
Hefaustas Kulbačiauskas, |
Kauno rajono mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ | Irena Skališienė | III vieta |
19. |
|
|||
20. |
|
|
2019 - 2020 m.m.
7 klasės mokinės Indrė Arbačiauskaitė ir Viltė Bajarūnaitė dalyvavo Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų gimnazijų 5 -8 klasių mokinių kūrybiniame projekte „AŠ DĖKOJU...“
IIG. klasės mokinys Aurimas Andriulionis dalyvavo Respublikinėje Mokslinėje - Praktinėje konferencijoje ,, Gyvybė ir technologijos" ir skaitė pranešimą ,,Žmonijos ekspansijos pastangos"
Sėkmingai startavo ,,Sodros" projektas ,, Nepamiršk parašiuto", bet buvo nebaigtas dėl karantino.
Komanda
IVG - IIIG klasės mokiniai:
Airidas Urbonavičius
Dovilė Anzelytė
Simona Malkevičiūtė
Miglė Dainauskaitė
Vakarė Gedgaudaitė
Sveikiname
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Vakarė Marija |
Kauno r. smiginio varžybos |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
2. |
Toma Bagdanavičiūtė, |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
3. |
Miglė Dainauskaitė, |
Kauno r. mokinių biologijos olimpiada |
Rita Rimeikė | 2 vieta |
4. |
Airidas Urbonavičius, |
Kauno r. mokinių fizikos olimpiada |
Virginija Vaitkuvienė | 2 vieta |
5. |
Aurimas Andriulionis, |
Kauno r. mokinių dailės olimpiada |
Ona Šiušienė | 1 vieta |
6. |
Aurelijus Gedgaudas, |
Kauno r. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ |
Irena Skališienė | 2 vieta |
7. | Hefaustas Kulbačiauskas, 5 klasė |
Kauno r. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ |
Irena Skališienė | 1 vieta |
8. |
Gustas Lentinas, |
Kauno r. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ |
Laima Bankuvienė | 2 vieta |
9. |
|
|||
10. |
|
|||
11. |
|
|||
12. |
|
|||
13. |
|
|||
14. |
|
|||
15. |
|
|||
16. |
|
|||
17. |
|
|||
18. |
|
|||
19. |
|
|||
20. |
|
2018 - 2019 M.M.
SVEIKINAME
Vakarę Gedgaudaitę IIG kl.- Respublikiniame konkurse ,,Kalėdinis vainikas" - apdovanotą specialiu Kauno rajono savivaldybės prizu
Kamilę Ravinytę Respublikiniame konkurse ,,Rudens natiurmortas" apdovanotą specialiu prizu ,,Už tapybiškumą"
Kauno rajono Švietimo Skyriaus Vedėjo Padėka I- II G klasių mergaitėms už Kalėdinę parodą ,, Žiemos pasaka", papuošusią Kauno rajono Švietimo Skyriaus erdves gruodžio- sausio mėn.
Kauno rajono Švietimo Skyriaus Vedėjo Padėka I- II G klasių mokiniams už projektą - parodą ,,Karpinys - tai, ką turiu" (skirtas pasaulio lietuviams), papuošusią Kauno rajono Švietimo Skyriaus erdves balandžio - gegužės mėn.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Miglė Dainauskaitė, IIG klasė |
Kauno rajono istorijos olimpiada: "Tauta be valstybės. |
Laura Kairienė | 1 vieta |
2. |
Agnė Jankauskaitė, 3 klasė |
Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti |
Zita Bolevičienė | 1 vieta |
3. |
Emilija Kručkauskaitė, 3 klasė |
Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
4. |
Dovydas Šareika, 3 klasė |
Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
5. |
Hefaustas Kulbačiauskas, 4 klasė |
Rajoninė matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiada | Laima Bankuvienė | 4 vieta |
6. |
Aurimas Andiulionis, IG klasė |
Respublikinis konkursas „Džiaugsmo akimirkos“ |
Alma Pauželienė, Jūratė Kondratavičienė |
2 vieta |
7. |
Airidas Urbonavičius, IIIG klasė |
Kauno r. Eduardo Pundzevičiaus vertimų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 1 vieta |
8. |
Hefaustas Kulbačiauskas, 4 klasė |
Kauno r. anglų kalbos olimpiada | Dalia Ratkevičienė | 5 vieta |
9. |
Ugnius Kučinskas, IG klasė |
Kauno r. geografijos olimpiada ,,Mano gaublys'' | Irena Skališienė | 4 vieta |
10. |
Aivaras Derbutas, 6 klasė |
Kauno r. geografijos olimpiada ,,Mano gaublys'' | Irena Skališienė | 3 vieta |
11. |
Aurelijus Gedgaudas, IIG klasė |
Kauno r. geografijos olimpiada ,,Mano gaublys'' | Irena Skališienė | 3 vieta |
12. |
Kamilė Muraškaitė, 3 klasė |
Kauno r. ikimokyklinio priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų nuotraukų konkursas „Lesyklėlė draugui“ |
Dalia Kučinskienė | 2 vieta |
13. |
Matas Mataitis, 3 klasė |
Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti |
Dalia Kučinskienė | 1 vieta |
14. |
Arielė Berenytė, 3 klasė |
Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti |
Dalia Kučinskienė | 2 vieta |
15. |
Ignas Laurynaitis, 3 klasė |
Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti |
Dalia Kučinskienė | 3 vieta |
16. |
Gimnazistų komanda |
Respublikos ,,Protų kovos'' gimnazijų lyga ,, Nepamišk Parašiuto'' I -III G klasės mokiniai | Irena Skališienė |
35 vieta iš 180 2 vieta Kauno r. |
17. |
Miglė Dainauskaitė, IIG klasė |
Europos egzaminas | Irena Skališienė | 1 vieta |
18. |
Aurelijus Gedgaudas, IIG klasė |
Kauno r. Lietuvos mokinių 65- osios fizikos olimpiados II etapas |
Virginija Vaitkuvienė | 4 vieta |
19. |
Austėja Stogytė, 8 klasė |
Kauno r. 6-11 klasių mokinių fizikos konkursas „MAKARONŲ TILTAI“ | Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
20. |
Naglis Jašinskas, 8 klasė |
Kauno r. 6-11 klasių mokinių fizikos konkursas „MAKARONŲ TILTAI“ | Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
21. |
Jonas Okockis, 8 klasė |
Kauno r. 6-11 klasių mokinių fizikos konkursas „MAKARONŲ TILTAI“ | Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
22. |
Smiltė Žilinskaitė, 8 klasė |
Kauno r. 6-11 klasių mokinių fizikos konkursas „MAKARONŲ TILTAI“ | Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
23. |
Inesa kulpytė, IG klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | Diplomas |
24. |
Aurimas Andriulionis, IG klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | Diplomas |
25. |
Ineta Kapitonovaitė, 8 klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | Diplomas |
26. |
Aurelijus Gedgauas, IIG klasė |
Kauno r. IT konkursas „Įdomu, paprasta, naudinga“ | Jūratė Kondratavičienė | 4 vieta |
27. |
Liepa Urbonavičiūtė, IG klasė |
Kauno r. IT konkursas „Įdomu, paprasta, naudinga“ | Jūratė Kondratavičienė | 4 vieta |
26. | Dovilė Anzelytė,
IIIG klasė |
Kauno r. dailės olimpiada | Ona Šiušienė | 3 vieta |
27. |
Vakarė Marija Gedgaudaitė, IIG klasė |
Kauno r. dailės olimpiada | Ona Šiušienė | 4 vieta |
28. |
Miglė Dainauskaitė, IIG klasė |
Kauno r. rusų kalbos olimpiada | Ona Šiušienė | 3 vieta |
29. | Miglė Dainauskaitė,
IIG klasė |
Kauno r. rusų kalbos vertimų konkursas | Ona Šiušienė | 1 vieta |
30. |
Vakarė Marija Gedgaudaitė, IIG klasė |
Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“ | Ona Šiušienė | 3 vieta |
31. |
Aurelijus Gedgaudas, IIG klasė |
Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“ | Ona Šiušienė | 3 vieta |
32. |
Miglė Dainauskaitė, IIG klasė |
Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“ | Ona Šiušienė | 3 vieta |
33. |
Ugnius Kučinskas, IG klasė |
Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“ | Ona Šiušienė | 3 vieta |
34 |
Miglė Dainauskaitė, IIG klasė |
Rajoninė biologijos olimpiada | Rita Strelčiūnienė | 4 vieta |
2017 - 2018 M.M.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Vitalija Arbačauskaitė, 7 klasė |
Gimnazijos eilėraščių konkursas. |
Rima Krikščiūnienė | 1 vieta |
2. |
Inesa Kulpytė, 8 klasė |
Gimnazijos eilėraščių konkursas |
Alma Pauželienė | 2 vieta |
3. |
Rokas Mingaila, 7 klasė |
Gimnazijos eilėraščių konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
4. |
Liepa Urbonavičiūtė, 8 klasė |
Gimnazijos eilėraščių konkursas |
Alma Pauželienė | 3 vieta |
5. |
Kamilė Petreikytė, 8 klasė |
Gimnazijos eilėraščių
konkursas |
Alma Pauželienė | 3 vieta |
6. |
Martynas Sujeta, 7 klasė |
Gimnazijos eilėraščių
konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
7. |
Viltė Bajarūnaitė, 5 klasė |
Gimnazijos dailaus rašto konkursas |
Alma Pauželienė | 1 vieta |
8. |
Vesta Šemetaitė, 5 klasė |
Gimnazijos dailaus rašto
konkursas |
Alma Pauželienė | 2 vieta |
9. |
Paulina Grincevičiūtė, 6 klasė |
Gimnazijos dailaus rašto
konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
10. |
Liepa Urbonavičiūtė, 8 klasė |
Gimnazijos dailaus rašto konkursas |
Alma Pauželienė | 1 vieta |
11. |
Ineta Kapitonovaitė, 7 klasė |
Gimnazijos dailaus rašto konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
12. |
Orinta Anzelytė, 7 klasė |
Gimnazijos dailaus rašto konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
13. |
Justina Diadiunaitė, IIg klasė |
Gimnazijos dailaus rašto konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 1 vieta |
14. |
Dovilė Anzelytė, IIg klasė |
Gimnazijos dailaus rašto
konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
15. |
Simona Malkevičiūtė, IIg klasė |
Gimnazijos dailaus rašto
konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
16. |
Vitalija Jonė Arbačauskaitė, 7 klasė |
Gimnazijos originaliausio
teksto konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 1 vieta |
17. |
Miglė Dainauskaitė, Ig klasė |
Gimnazijos originaliausio
teksto konkursas |
Alma Pauželienė | 2 vieta |
18. |
Orinta Anzelytė, 7 klasė |
Gimnazijos originaliausio
teksto konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
19. |
Viltė Bajarūnaitė, 5 klasė |
Gimnazijos originaliausio
teksto konkursas |
Alma Pauželienė | 3 vieta |
20. |
Indrė Arbačauskaitė, 5 klasė |
Gimnazijos originaliausio
teksto konkursas |
Alma Pauželienė | 3 vieta |
21. |
Greta Pšenaškaitė, IIIg klasė |
Gimnazijos originaliausio
teksto konkursas |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
22. |
Dovilė Anzelytė, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ rajoninis etapas |
Irena Skališienė | 1 vieta |
23. |
Gabija Čarušina, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ rajoninis etapas |
Irena Skališienė | 1 vieta |
24. |
Airidas Urbonavičius, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ rajoninis etapas |
Irena Skališienė | 1 vieta |
25. |
Miglė Dainauskaitė, Ig klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ rajoninis etapas |
Irena Skališienė | 1 vieta |
26. |
Aurelijus Gedgaudas, Ig klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ rajoninis etapas |
Irena Skališienė | 1 vieta |
27. |
Dovilė Anzelytė, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ regiono etapas |
Irena Skališienė | 2 vieta |
28. |
Gabija Čarušina, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo,
socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ regiono etapas |
Irena Skališienė | 2 vieta |
29. |
Airidas Urbonavičius, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ regiono etapas |
Irena Skališienė | 2 vieta |
30. |
Miglė Dainauskaitė, Ig klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ regiono etapas |
Irena Skališienė | 2 vieta |
31. |
Aurelijus Gedgaudas, Ig klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ regiono etapas |
Irena Skališienė | 2 vieta |
32. |
Dovilė Anzelytė, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ respublikinis etapas |
Irena Skališienė | 3 vieta |
33. |
Gabija Čarušina, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ respublikinis etapas |
Irena Skališienė | 3 vieta |
34. |
Airidas Urbonavičius, IIg klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ respublikinis etapas |
Irena Skališienė | 3 vieta |
35. |
Miglė Dainauskaitė, Ig klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ respublikinis etapas |
Irena Skališienė | 3 vieta |
36. |
Aurelijus Gedgaudas, Ig klasė |
Jaunimo pilietiškumo, socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“ respublikinis etapas |
Irena Skališienė | 3 vieta |
37. |
Simona Malkevičiūtė, IIg klasė |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
38. |
Greta Pšenaškaitė, IIIg klasė |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
39. |
Judita Davydovaitė, 6 klasė |
Gimnazijos jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
40. |
Eimantas Matačiųnas, 8 klasė |
Gimnazijos jaunųjų dviračių vairuotojų varžybos |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
41. |
Inesa Kulpytė, 8 klasė |
Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis „Mokslo labirintas“ |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
42. |
Ugnius Kučinskas, 8 klasė |
Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis „Mokslo labirintas“ |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
43. |
Liepa Urbonavičiūtė, 8 klasė |
Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis „Mokslo labirintas“ |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
44. |
Aurelijus Gedgaudas, I g. klasė |
Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis „Mokslo labirintas“ |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
45. |
Inesa Kulpytė, 8 klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | 3 vieta |
46. |
Erikas Montvydas, IV g. klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | 4 vieta |
47. |
Tauras Molotkovas, IV g. klasė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
48. |
Mantas Sirjetavičius, IV g. klsė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
49. |
Monika Brazauskaitė, IV g. klasė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
50. |
Ugnė Stogytė, IV g. klasė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
51. |
Vladas Brazauskas, III g. klasė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
52. |
Dovydas Kisielius, III g. klasė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
53. |
Dainius Stankus, II g. klasė |
Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras „Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" |
2 vieta | |
54. |
Aurelijus Gedgaudas, I g. klasė |
Mokinių sporto žaidynių stalo teniso varžybos |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
55. |
Naglis Jašinskas, 7 klasė |
Mokinių sporto žaidynių stalo teniso varžybos |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
56. |
Jonas Kartanas, 7 klasė |
Mokinių sporto žaidynių stalo teniso varžybos |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
57. |
Rokas Mingaila, 7 klasė |
Kauno r. geografijos olimpiada „Mano Gaublys“ |
Irena Skališienė | 1 vieta |
58. |
Aurelijus Gedgaudas, I g. klasė |
Kauno r. geografijos olimpiada „Mano gaublys“ |
Irena Skališienė | 3 vieta |
59. |
Titas Rockinas, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasės mokinių matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | 1 vieta |
60. |
Danielius Kisielius, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasės mokinių matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | 2 vieta |
61. |
Edgaras Kalininas, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasės mokinių matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | 3 vieta |
62. |
Danielius Kisielius, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasės mokinių pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | 1 vieta |
63. |
Ieva Indrėkutė, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasės mokinių pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | 2 vieta |
64. |
Titas Rockinas, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasės mokinių pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | 3 vieta |
65. |
Miglė Dainauskaitė, I g. klasė |
Kauno r. E.Pundzevičiaus vertimų konkursas |
Ona Šiušienė | 1 vieta |
66. |
Airidas Urbonavičius, II g. klasė |
Kauno r. E.Pundzevičiaus vertimų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 2 vieta |
67. |
Orinta Berenytė, 8 klasė |
Tarptautinis konkursas „OUR PLANET IS SO BEAUTIFUL!“ |
Jūratė Kondratavičienė | 1 vieta |
2016 - 2017 M.M.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Inesa Kulpytė, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas. |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
2. |
Judita Davydovaitė, 5 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
3. |
Orinta Anzelytė, 6 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
4. |
Eimantas Matačiūnas, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
5. |
Andrius Butkus, 6 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
6. |
Naglis Jašinskas, 6 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
7. |
Aistė Visockaitė, Ig. klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
8. |
Monika Davydovaitė, IIg. klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
9. |
Monika Skecevičiūtė, IIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 3 vieta |
10. |
Dovydas Kisielius, IIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
11. |
Aurelijus Rudžionis, 8 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
12. |
Ignas Lupanas, Ig klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
13. |
Aivaras Derbutas, 4 klasė |
Kauno r. zoninė 4 klasių matematikos olimpiada |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
14. |
Donatas Anisimenkinas, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių matematikos olimpiada |
Zita Bolevičienė | 1 vieta |
15. |
Aivaras Derbutas, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių matematikos olimpiada |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
16. |
Vesta Šemetaitė, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių matematikos olimpiada |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
17. |
Vesta Šemetaitė, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada |
Zita Bolevičienė | 1 vieta |
18. |
Aivaras Derbutas, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
19. |
Benas Mizerevičius 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
20. |
Viltė Bajerūnaitė, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
21. |
Indrė Arbačauskaitė, 4 klasė |
Gimnazijos 4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
22. |
Miglė Dainauskaitė. 8 klasė |
Kauno r. 8 kl. mokinių anglų kalbos olimpiada |
Dalia Ratkevičienė | 3 vieta |
23. |
Airidas Urbonavičius, Ig klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasparavičienė | 1 vieta |
24. |
Viktorija Šimkevičiūtė, Ig klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasparavičienė | 2 vieta |
25. |
Simona Malkevičiūtė, Ig klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasparavičienė | 3 vieta |
26. |
Laurynas Buinauskas, IIIg klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 1 vieta |
27. |
Gabrielė Gudaitytė, IIIg klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 2 vieta |
28. |
Gabija Gruzdytė, IVg klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 3 vieta |
2015 - 2016 M.M.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Inesa Kulpytė, 6 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas. |
Mantas Jusius | 1 vieta |
2. |
Kamilė Petreikytė, 6 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
3. |
Miglė Dainauskaitė, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
4. |
Aurelijus Rudžionis, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 1 vieta |
5. |
Naglis Jašinskas, 5 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
6. |
Gabrielius Belkevičius, 5 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
7. |
Aistė Visockaitė, 8 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
8. |
Gabrielė Klimavičiūtė, IIIg. klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
9. |
Monika Davydovaitė, Ig klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 3 vieta |
10. |
Tauras Molotkovas, IIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
11. |
Erikas Davydovas, IIIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
12. |
Modestas Kasperavičius, IIIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 3 vieta |
13. | Titas Rockinas, 2 klasė |
Gimnazijos konkursas |
Lionė Balvočienė | 1 vieta |
14. |
Urusovaitė Diana, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Lionė Balvočienė | 2 vieta |
15. |
Šulekas Aurimas, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Lionė Balvočienė | 3 vieta |
16. |
Bajarūnaitė Viltė, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 1 vieta |
17. |
Belkevičiūtė Deimantė, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
18. |
Šemetaitė Vesta, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
19. |
Grincevičiūtė Paulina, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | 1 vieta |
20. |
Gudaitytė Emilija, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | 2 vieta |
21. |
Davydovaitė Judita, |
Gimnazijos konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | 3 vieta |
22. |
Titas Rockinas, |
Zoninis konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Lionė Balvočienė | 2 vieta |
23. | Inesa Kulpytė, 6 klasė |
Respublikinis IT konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | 4 vieta |
24. | Judita Davydovaitė, 4 klasė |
Kauno r. zoninė 4 klasių matematikos olimpiada |
Dalia Kučinskienė | 3 vieta |
25. | Judita Davydovaitė, 4 klasė |
Kauno r. rajoninė 4 klasių matematikos olimpiada |
Dalia Kučinskienė | 4 vieta |
26. | Gabija Gruzdytė, III g klasė |
Kauno r. Fizikos olimpiada | Virginija Vaitkuvienė | 3 vieta |
27. | Inesa Kulpytė, 6 klasė |
Kauno r. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ |
Irena Skališienė | 3 vieta |
28. | Aurelijus Gedgaudas, 7 klasė |
Kauno r. Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ |
Irena Skališienė | 2 vieta |
29. | Akvilė Pankauskaitė, IV g klasė |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
30. | Eitvydė Gumbytė, IV g klasė |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
31 | Aurimas Bulanovas, IV g klasė |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 4 vieta |
31 | Erikas Davydovas, III g klasė |
Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 4 vieta |
32 | Dovydas Bulanovas, 4 klasė |
Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ |
Dalia Kučinskienė | 1 vieta |
33 |
Viltė Bajarūnaitė, |
Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
34 |
Emilija Gudaitytė, |
Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ |
Dalia Kučinskienė | 3 vieta |
35 |
Kamilė Ravinytė, |
Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
36 | Laurynas Buinauskas, IIg klasė |
Gimnazijos „Europos egzaminas“ | Irena Skališienė | 1 vieta |
Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos mokinių asmeniniai pasiekimai
2014 - 2015 M.M.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo pavardė |
Vieta gimnazijoje, rajone, respublikoje |
1. |
Martynas Savickis 8 klasė |
Gimnazijos dviratininkų varžybos |
Virginija Vaitkuvienė | 1 vieta |
2. |
Eimantas Matačiūnas, 5 klasė |
Gimnazijos dviratininkų varžybos. |
Virginija Vaitkuvienė | 2 vieta |
3. |
Aistė Visockaitė, 7 klasė |
Gimnazijos dviratininkų varžybos |
Virginija Vaitkuvienė | 3 vieta |
4. |
Aistė Visockaitė 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas. |
Mantas Jusius | 1 vieta |
5. |
Simona Malkevičiūtė, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
6. |
Dovilė Anzelytė, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
7. |
Ignas Lupanas, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 1 vieta |
8. |
Edvinas Mikšta, 6 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 2 vieta |
9. |
Deividas Čekanavičius, 7 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Mantas Jusius | 3 vieta |
10. |
Gabrielė Klimavičiūtė, Ig klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
11. |
Džestina Širova, 8 klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
12. |
Eitvydė Gumbytė, IIIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio
konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 3 vieta |
13. |
Tauras Molotkovas, Ig klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
14. |
Erikas Davydovas, IIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Mantas Jusius | 2 vieta |
15. |
Aurimas Bulanovas, IIIg klasė |
Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 3 vieta |
16. |
Liepa Urbonavičiūtė, 5 klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
1 vieta | |
17. |
Miglė Dainauskaitė, 6 klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
2 vieta | |
18. |
Kamilė Petreikytė, 5 klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
2 vieta | |
19. |
Inesa Kulpytė, 5 klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
3 vieta | |
20. |
Justina Diadiunaitė, 7 klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
21. |
Justina Jankauskaitė, 8 klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
3 vieta | |
22. |
Žaneta Zeleva, II g. klaė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
Rima Krikščiūnienė | 1 vieta |
23. |
Daiva Balčiūtė, II g. klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
24. |
Gabija Gruzdytė, II g. klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
25. |
Edgaras Jusevičius, I g. klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
Alma Pauželienė | 3 vieta |
26. |
Paulina Želvytė, IV g. klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
1 vieta | |
27. |
Gintarė Montvilaitė, IV g. klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
2 vieta | |
28. |
Aistė Pūraitė, IV g. klasė |
Gimnazijos Dailaus rašto konkursas, |
3 vieta | |
29. |
Viltė Bajarūnaitė, II klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 1 vieta |
30. |
Vesta Šemetaitė, II klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 2 vieta |
31. |
Deimantė Bilkevičiūtė, II klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
32. |
Rugilė Gineikaitė, III klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | 1 vieta |
33. |
Laurynas Visockas, III klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | 2 vieta |
34. |
Ieva Pšenaškaitė, III klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | 3 vieta |
35. |
Ineta Kapitonovaitė, IV klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Laima Bankuvienė | 1 vieta |
36. |
Austėja Stogytė, IV klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Laima Bankuvienė | 2 vieta |
37. |
Smiltė Žilinskaitė, IV klasė |
Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas, „Dailus raštas akį glosto“ |
Laima Bankuvienė | 3 vieta |
38. |
Gabrielė Gudaitytė, I g.klasė |
Viktorina, skirta K. Donelaičio 300 gimimo |
Alma Pauželienė | 1 vieta |
39. |
Gabija Gruzdytė, II g.klasė |
Viktorina, skirta K. Donelaičio 300 gimimo metinėms pažymėti. |
Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
40. |
Gabrielė Klimavičiūtė, II g. klasė |
Viktorina, skirta K. Donelaičio 300 gimimo metinėms pažymėti. |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
41. |
Gabrielė Gudaitytė, I g. klasė |
Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiada | Alma Pauželienė | 1 vieta |
42. |
Aistė Pūraitė, IV g. klasė |
Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiada | Rima Krikščiūnienė | 1 vieta |
43. |
Inesa Kulpytė, 5 klasė |
Respublikinis IT konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė | 3 vieta |
44. |
Airidas Urbonavičius, 7 klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasperavičienė | 1 vieta |
45. |
Aurelijus Gedgaudas, 6 klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 2 vieta |
46. |
Miglė Dainauskaitė 6 klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 3 vieta |
47. |
gabrielė Gudaitytė, I G klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasperavičienė | 1 vieta |
48. |
Agnė Laurynaitytė, 8 klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasperavičienė | 2 vieta |
49. |
Lukas Petreikis, I G klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Jolanta Kasperavičienė | 3 vieta |
50. |
Aistė Pūraitė, IV G klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 1 vieta |
51. |
Inga Merkelytė, IV G klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 2 vieta |
52. |
Gabija Gruzdytė, I G klasė |
Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 3 vieta |
53. |
Šarūnė Pšenaškaitė, I G klasė |
Kauno r. technologijų olimpiada | Vlada Žukauskienė | 2 vieta |
54. |
Airidas Urbonavičius, 7 klasė |
Kauno r. lietuvių kalbos olimpiada | Rima Krikščiūnienė | 2 vieta |
55. |
Gabija Gruzdytė, I G klasė |
Kauno r. fizikos olimpiada | Virginija Vaitkuvienė | 3 vieta |
56. |
Aurelijus Gedgaudas, 6 klasė |
Kauno r. T.Ivanausko jaunųjų gamtininkų konkursas | Irena Skališienė | 2 vieta |
57. |
Viltė Bajarūnaitė, 2 klasė |
Kauno r. antrų klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Zita Bolevičienė | 3 vieta |
Respublikinio edukacinio konkurso „Olympis 2015“ rezultatai.
Airidas Urbonavičius (7kl.) - anglų kalba - 94% - II laipsnio diplomas (mokyt. J. Kasperavičienė)
lietuvių kalba - 96% - I laipsnio diplomas ir medalis (mokyt. R. Krikščiūnienė)
matematika – 79%- III laipsnio diplomas (mokyt. J. Kondratavičienė)
informacinės technologijos – 87% – II laipsnio diplomas
Erikas Montvydas (8kl.) - lietuvių kalba – 97%- I laipsnio diplomas ir medalis (mokyt. A. Pauželienė)
inforamacinės technologijos – 94% - II laipsnio diplomas
istorija – 79%- III laipsnio diplomas –(L. Liutkutė)
Inga Merkelytė (IVg kl.) – lietuvių kalba – 93% - II laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)
Aistė Pūraitė (IVg kl.) – lietuvių kalba – 92% - II laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)
Eglė Krašinskaitė (IVgkl.) – lietuvių kalba – 64 % - III laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)
Julija Baranauskaitė (IIIg kl)- lietuvių kalba – 67%- III laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)
Kauno r. Vandžiogalos vidurinės mokyklos mokinių asmeniniai pasiekimai
2013 - 2014 M.M.
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo pavardė |
Vieta mokykloje, rajone, respublikoje |
1. |
Marius Mickūnas, 12 klasė |
Mokyklos dailaus rašto konkursas „Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“. |
1 vieta | |
2. |
Greta Derbutaitė, 12 klasė |
Mokyklos dailaus rašto konkursas „Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“. |
2 vieta | |
3. |
Gabija Gruzdytė, 9 klasė |
Mokyklos dailaus rašto konkursas „Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“. |
2 vieta | |
4. |
Simona Malkevičiūtė, 6 klasė |
Mokyklos dailaus rašto konkursas „Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“. |
Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
5. |
Šarūnė Pšenaškaitė, 8 klasė |
Mokyklos dailaus rašto konkursas „Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“. |
3 vieta | |
6. |
Gintarė Pšenaškaitė, 10 klasė |
Mokyklos dailaus rašto konkursas „Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“. |
3 vieta | |
7. |
Monika Skecevičiūtė, 7 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
8. |
Romutė Savickytė, 6 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Leonas Balvočius | 2 vieta |
9. |
Joana Jašinskaitė, 6 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Leonas Balvočius | 3 vieta |
10. |
Dovydas Kisielius, 7 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
11. |
Deividas Čekanavičius, 6 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Leonas Balvočius | 2 vieta |
12. |
Povilas Belkevičius, 6 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
Leonas Balvočius | 3 vieta |
13. |
Viktorija Navickaitė, 11 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
1 vieta | |
14. |
Paulina Želvytė, 11 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
2 vieta | |
15. |
Inga Merkelytė, 11 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
3 vieta | |
16. |
Martynas Kasparavičius, 10 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
1 vieta | |
17. |
Erikas Davydovas, 9 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
2 vieta | |
18. |
Aurimas Bulanovas, 10 klasė |
Mokyklos Sportiškiausio moksleivio konkursas |
3 vieta | |
19. |
Dovydas Dautartas, 2 klasė |
Mokyklos dailiojo rašto konkursas |
Dalia Kučinskienė | 1 vieta |
20. |
Smiltė Žilinskaitė, 3 klasė |
Mokyklos dailiojo rašto konkursas |
Laima Bankuvienė | 1 vieta |
21. |
Inesa Kulpytė, 4 klasė |
Mokyklos dailiojo rašto konkursas |
Lionė Balvočienė | 1 vieta |
22. |
Inesa Kulpytė, 4 klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė |
III vieta |
23. |
Viktorija Davydova, 8 klasė |
Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ |
Jūratė Kondratavičienė |
III vieta |
24. |
Ugnė Stogytė, 8 klasė |
Kauno r. Jaunųjų skaitovų konkursas | Alma Pauželienė | III vieta |
25. |
Monika Davydovaitė, 7 klasė |
Mokyklos anglų kalbos vertėjų konkursas |
Vida Šukaitienė | III vieta |
26. |
Greta Derbutaitė, 12 klasė |
Mokyklos anglų kalbos vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė |
Geriausia mokyklos vertėja |
27. |
Gabija Gruzdytė, 9 klasė |
Mokyklos anglų kalbos vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | III vieta |
28. |
Laurynas Buinauskas, 9 klasė |
Mokyklos anglų kalbos vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | III vieta |
29. |
Inesa Kulpytė, 4 klasė |
Mokyklos 4 klasės matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | I vieta |
30. |
Kamilė Petreikytė, 4 klasė |
Mokyklos 4 klasės matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | II vieta |
31. |
Ugnius Kučinskas, 4 klasė |
Mokyklos 4 klasės matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | III vieta |
32. |
Liepa Urbonavičiūtė, 4 klasė |
Mokyklos 4 klasės matematikos olimpiada |
Lionė Balvočienė | III vieta |
33. |
Gabija Gruzdytė, 9 klasė |
Rajoninė fizikos olimpiada |
Virginija Vaitkuvienė | III vieta |
34. |
Miglė Dainauskaitė, 5 klasė |
Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada |
Alma Pauželienė | I vieta |
35. |
Airidas Urbonavičius, 6 klasė |
Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada |
Rima Krikščiūnienė | I vieta |
36. |
Monika Davydovaitė, 7 klasė |
Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada |
Alma Pauželienė | I vieta |
37. |
Lukas Petreikis, 8 klasė |
Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada |
Alma Pauželienė | I vieta |
38. |
Greta Derbutaitė, 12 klasė |
Rajono technologijų olimpiada |
Romas Krikščiūnas | I vieta |
39. |
Šarūnė Pšenaškaitė, 8 klasė |
Rajono technologijų olimpiada |
Vlada Žukauskienė | III vieta |
40. |
Tauras Molotkovas, 8 klasė |
Kauno r. salės futbolo turnyras | Leonas Balvočius | II vieta |
41. |
Aurimas BUlanovas, 10 klasė |
|||
42. |
Erikas Davydovas, 9 klasė |
|||
43. |
Mindaugas Jakas, 12 klasė |
|||
44. |
Rokas Šiušas, 9 klasė |
|||
45. |
Modestas Jucius, 12 klasė |
|||
46. |
Egidijus Ribakovas, 12 klasė |
|||
47. |
Miglė Dainauskaitė, 5 klasė |
Kauno r. Lietuvių kalbos olimpiada | Alma Pauželienė | III vieta |
48. |
Rugilė Gineikaitė, 2 klasė |
Kauno r. zoninis konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
Dalia Kučinskienė | III vieta |
49. |
Ugnius Kučinskas, 4 klasė |
Mokyklos ketvirtos klasės mokinių pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | I vieta |
50. |
Matas Bulanovas, 4 klasė |
Mokyklos ketvirtos klasės mokinių pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | II vieta |
51. |
Inesa Kulpytė, 4 klasė |
Mokyklos ketvirtos klasės mokinių
pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | II vieta |
52. |
Liepa Urbonavičiūtė, 4 klasė |
Mokyklos ketvirtos klasės mokinių
pasaulio pažinimo olimpiada |
Lionė Balvočienė | III vieta |
53. |
Emilija Gudaitytė, 2 klasė |
Mokyklos 2 - 4 klasių meninio skaitymo konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“, skirtas K.Donelaičio 300 m. gimimo sukakčiai paminėti |
Dalia Kučinskienė | I vieta |
54. |
Smiltė Žilinskaitė, 3 klasė |
Laima Bankuvienė | I vieta | |
55. |
Kamilė Petreikytė, 4 klasė |
Lionė Balvočienė | I vieta | |
56. |
Ugnius Kučinskas, 4 klasė |
Kauno r. pasaulio pažinimo olimpiada | Lionė Balvočienė | II vieta |
2012 - 2013 M.M.
Eil.Nr. |
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo pavardė |
Vieta mokykloje, rajone, respublikoje |
1. |
Gabrielė Gudaitytė, 7 klasė |
Mokyklos anglų k. jaunųjų vertėjų konkursas |
Ieva Leonavičiūtė | 1 vieta |
2. |
Gabija Gruzdytė, 8 klasė |
Mokyklos anglų k. jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 1 vieta |
3. |
Inga Merkelytė, 10 klasė |
Mokyklos anglų k. jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 1 vieta |
4. |
Giedrė Pletkutė, 12 klasė |
Mokyklos anglų k. jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė | 1 vieta |
5. |
Remigijus Verbyla, 11 klasė |
Mokyklos anglų k. jaunųjų vertėjų konkursas |
Dalia Ratkevičienė |
1 vieta, geriausias mokyklos anglų k. vertėjas |
6. |
Inesa Kulpytė, 3 klasė |
Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasak“ | Jūratė Kondratavičienė | 8 vieta |
7. |
Liepa Urbonavičiūtė, 3 klasė |
Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ | Jūratė Kondratavičienė | 10 vieta |
8. |
Dovydas Kisielius, 6 klasė |
Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ | Jūratė Kondratavičienė | 10 vieta |
9. | Milda Budreckaitė, 12 klasė | Kauno r. fizikos olimpiada | Virginija Vaitkuvienė | 3 vieta |
10. | Aistė Pūraitė, 10 klasė | Kauno r. fizikos olimpiada | Virginija Vaitkuvienė | 4 vieta |
11. |
Airidas Urbonavičius, 5 klasė |
Kauno r. matematikos olimpiada | Jūratė Kondratavičienė | 3 vieta |
12. | Giedrė Pankauskaitė, 12 klasė | Kauno r. smiginio varžybos | Rūta Kunigiškienė | 1 vieta |
13. |
Paulina Liubertaitė, 12 klasė |
|||
14. |
Aivaras Bulanovas, 9 klasė |
|||
15. | Aleksandras Davydovas, 12 klasė | |||
16. |
Airidas Urbonavičius, 5 klasė |
Kauno r. lietuvių kalbos olimpiada | Rima Krikščiūnienė | 3 vieta |
17. |
Gabrielė Gudaitytė, 7 klasė |
T.Ivanausko konkursas | Zita Beinorienė | 3 vieta |
2011- 2012 M.M.
Eil. nr. |
Mokinio pavardė, vardas, klasė |
Renginio pavadinimas |
Ruošusio mokytojo pavardė |
Vieta rajone, respublikoje |
1. |
Inesa Kulpytė, 2 klasė |
Kauno rajono 2 klasės mokinių dailiojo rašymo konkursas „Dailus raštas akį glosto“ |
L. Balvočienė |
1 vieta |
2. |
Liepa Urbonavičiūtė, 2 klasė |
Kauno rajono 2 klasės mokinių dailiojo rašymo konkursas „Dailus raštas akį glosto |
L. Balvočienė |
3 vieta |
3. |
Vasilijus Klikavka, 12 klasė |
Kauno rajono Č. Kudabos konkursas |
I. Skališienė |
3 vieta |
4. |
Viktorija Navickaitė , 9 klasė |
Kauno rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių varžybos
|
L. Balvočius |
3 vieta |
5. |
Greta Derbutaitė , 10 klasė |
|||
6. |
Ieva Kadytė , 10 klasė |
|||
7. |
Giedrė Pankauskaitė, 11 klasė |
|||
8. |
Modestas Jucius, 10 klasė |
|||
9. |
Rapolas Sadauskas, 11 klasė |
|||
10. |
Aivaras Bulanovas, 11 klasė |
|||
11. |
Robertas Kazakevičius, 12 klasė |
|||
12. |
Vladas Brazauskas, 5 kl. |
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo ir miesto vietovių mokyklų kvadrato finalinės varžybos |
L. Balvočius |
1 vieta |
13. |
Dovydas Kisielius, 5 klasė |
|||
14. |
Mantas Kondratavičius, 6 klasė |
|||
15. |
Tauras Molotovas, 6 klasė |
|||
16. |
Mantas Lasinskas, 6 klasė |
|||
17. |
Mantas Sirjatavičius, 6 klasė |
|||
18. |
Edgaras Jusevičius, 6 klasė |
|||
19. |
Lukas Petreikis, 6 klasė |
|||
20. |
Lukas Ugianskas, 6 klasė |
|||
21. |
Rokas Kondratavičius, 6 klasė |
|||
22. |
Martynas Savickis, 5 klasė |
|||
23. |
Rimantas Jankevičius, 6 klasė |
|||
24. |
Gabrielė Gudaitytė, 6 klasė (filmukų konkursas) |
Kauno rajono informacinių technologijų konferencija-konkursas „Mes informacinėje visuomenėje - 2012“ |
J. Kondratavičienė |
3 vieta |
25. |
Skirmantas Norkus, 11 klasė (logotipo konkursas) |
J. Kondratavičienė |
1 vieta
|
|
26. |
Skirmantas Norkus, 11 klasė |
Kauno rajono astronomijos konkursas |
V. Vaitkuvienė |
2 vieta |
27. |
Aleksandras Davydovas, 11 klasė |
|
|
|
28. |
Budreckaitė Milda , 11 klasė |
|
|
|
29. |
Paulina Liubertaitė, 11 klasė |
Kauno rajono smiginio varžybos |
R. Kunigiškienė |
2 vieta |
30. |
Giedrė Pankauskaitė, 11 klasė |
|
|
2012-04-12
Sveikiname 12 klasės mokinį Vasilijų Klikavką rajoniniame Č.Kudabos geografijos konkurse
užėmusį III vietą
Mokytoja I.Skališienė
2011-05-02
Sveikiname 12 klasės mokinį Julių Kulvinską rajoniniame astronomijos konkurse
„Gyvybė visatoje“ užėmusį II vietą.
Mokytoja V.Vaitkuvienė
2011-04-15
Sveikiname 10a klasės mokinį Darių Kustinskij, puikiai pasirodžiusį akordeonistų konkurse
2011-03-25
Sveikiname mokyklos mokinių komandą, rajoninėse SMIGINIO varžybose užėmusią III vietą.
Šaunuoliai Orinta Sasnauskaitė, Giedrė Pankauskaitė, Mantas Molotkovas ir Lukas Brusokas.
Mokytoja Rūta Kunigiškienė.
2011-03-24
Sveikiname mokyklos mokinių komandą rajoniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmusią III vietą
2011-03-04
Sveikiname 12 klasės mokinį Audrių Didžiūną Kauno rajono mokinių geografijos olimpiadoje
"Žemė- melsvoji planeta" užėmusį III- ąją vietą.
2011-02-25
Sveikiname 11 klasės mokinę Brigitą Birgerytę Kauno rajono mokinių dailė olimpiadoje užėmusią III- ąją vietą.
Mokytoja O.Šiušienė
2011-01-27
Sveikiname mokyklos berniukų komandą, laimėjusią I vietą Lietuvos mokinių olimpinio
festivalio berniukų kvadrato tarpzoninėse varžybose. Linkime sėkmės finale.
Mokytojas A.Šiušas
*****************************************************************************
2011-01-24
MILDĄ ŽARNAUSKAITĘ, 12 kl. - rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjusią 4 vietą.
Mokytoja R.Krikščiūnienė
****************************************************************************************
2011-01-05
JUSTINĄ DIADIUNAITĘ, 3 KL. - Respublikiniame konkurse
„Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2010“ užėmusią 8 vietą ir apdovanotą už originalumą.
Mokytoja J.Kondratavičienė
************************************************************************
2010-12-10
LORETĄ BIRGERYTĘ, 11 KL. - piešinių konkurse
„Kauno rajonui 55 metai“ užėmusią 2 vietą
Mokytoja O.Šiušienė
***************************************************************************
INDRĘ JAKUBAUSKAITĘ, 11 KL. - piešinių konkurse
„Kauno rajonui 55 metai“ užėmusią 3 vietą
Mokytoja O.Šiušienė
*********************************************************************
Mokiniams
Dabar naršo
Svetainėje lankosi 1 svečias ir nėra prisijungusių narių
Lankomumas
- Straipsnių peržiūros
- 549471