Darbo vietos

2023 - 2024 mokslo metai

Vandžiogalos gimnazijai reikalingas logopedas 1,0 et.

2021-02-19     Atrankos komisijos patvirtinimas

KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS DĖL KONKURSO EITI KAUNO R. VANDŽIOGALOS GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS PAREIGAS PRETENDENTŲ ATRANKOS KOMISIJOS PATVIRTINIMO

2021-02-17 Dėl konkurso

Pretendentų direktoriaus pareigoms eiti atrankos komisijos posėdis įvyks 2021 m. kovo 2  d. 10.00 val.

2020-11-20     Dėl konkurso

Vadovaujantis Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 19 d. įsakymu Nr. ĮS-2577 „Dėl konkursų eiti Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos, Kauno r. sporto mokyklos, Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos, Kauno r. Kačerginės vaikų sanatorijos „Žibutė“ mokyklos, Kauno r.  Jonučių darželio, Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“, Kauno r. Linksmakalnio mokyklos-darželio, Kauno r. Garliavos meno mokyklos, Kauno rajono švietimo centro, Kauno r. Kulautuvos lopšelio-darželio, Kauno r. Lapių lopšelio-darželio, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos ir Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos direktoriaus pareigas pretendentų atrankos komisijos posėdžių atidėjimo“ pretendentų direktoriaus pareigas eiti konkursas nukeliamas vėlesniam laikotarpiui. Nacionalinei švietimo agentūrai suderinus  su pretendentais kompetencijų vertinimo laiką, bus nustatyta kita konkurso data.

2020-10-27     Dėl konkurso

2020-07-01     Skelbiamas konkursas

Kauno rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Konkurso paskelbimo data – 2020 m. liepos 1 d.

Atrankos posėdžio data – 2020 m. lapkričio  27 d.

Daugiau informacijos rasite www.krs.lt

Nuo 2020 09 01 Vandžiogalos gimnazijai reikalingi:

ikimokyklinio ugdymo pedagogas, 0,5 etato;

priešmokyklinio ugdymo pedagogas, 0,5 etato