Pasiekimai

`SVEIKINAME GERIAUSIUS

 Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos mokinių asmeniniai pasiekimai

2019 - 2020 m.m.

7 klasės mokinės Indrė Arbačiauskaitė ir Viltė Bajarūnaitė dalyvavo Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų gimnazijų 5 -8 klasių mokinių kūrybiniame projekte „AŠ  DĖKOJU...“

IIG. klasės mokinys Aurimas Andriulionis dalyvavo Respublikinėje Mokslinėje - Praktinėje konferencijoje ,, Gyvybė ir technologijos" ir skaitė pranešimą ,,Žmonijos ekspansijos pastangos"

Sėkmingai startavo ,,Sodros" projektas ,, Nepamiršk  parašiuto", bet buvo nebaigtas dėl karantino.

Komanda 

IVG - IIIG klasės mokiniai:

Airidas Urbonavičius

Dovilė Anzelytė

Simona Malkevičiūtė

Miglė Dainauskaitė

Vakarė Gedgaudaitė

Sveikiname

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,
pavardė, klasė

Renginio pavadinimas

Ruošusio mokytojo 
pavardė

Vieta gimnazijoje, 

rajone, respublikoje

 1.

Vakarė Marija
Gedgaudaitė,
IIIG klasė

 Kauno r. smiginio varžybos

 Rūta Kunigiškienė  2 vieta
 2.

Toma Bagdanavičiūtė,
IIG klasė

 Kauno r. smiginio varžybos  Rūta Kunigiškienė  2 vieta
 3.

 Miglė Dainauskaitė,
IIIG klasė

 Kauno r. mokinių biologijos
olimpiada
 Rita Rimeikė  2 vieta
4.

 Airidas Urbonavičius,
IVG klasė

 Kauno r. mokinių fizikos
olimpiada
 Virginija Vaitkuvienė  2 vieta
5.

 Aurimas Andriulionis,
IIG klasė

 Kauno r. mokinių dailės
olimpiada
 Ona Šiušienė  1 vieta
6.

 Aurelijus Gedgaudas,
IIIG klasė

 Kauno r. mokinių geografijos
olimpiada „Mano gaublys“
 Irena Skališienė  2 vieta
7.  Hefaustas Kulbačiauskas,
5 klasė
  Kauno r. mokinių geografijos
olimpiada „Mano gaublys“
 Irena Skališienė  1 vieta
8.

 Gustas Lentinas,
1 klasė

  Kauno r. mokinių geografijos
olimpiada „Mano gaublys“
 Laima Bankuvienė  2 vieta
9.

 

     
10.

 

     
11.

 

     
12.

 

     
13.

 

     
14.

 

     
15.

 

     
16.

 

     
17. 

 

     
18. 

 

     
19. 

 

     
20. 

 

     

 

2018 - 2019 M.M. 

SVEIKINAME

Vakarę Gedgaudaitę  IIG kl.- Respublikiniame  konkurse ,,Kalėdinis vainikas" - apdovanotą specialiu Kauno rajono  savivaldybės  prizu

Kamilę Ravinytę Respublikiniame  konkurse ,,Rudens natiurmortas" apdovanotą specialiu prizu ,,Už tapybiškumą"

Kauno rajono Švietimo Skyriaus Vedėjo Padėka I- II G klasių mergaitėms  už Kalėdinę parodą ,, Žiemos pasaka",   papuošusią Kauno rajono Švietimo Skyriaus erdves  gruodžio- sausio  mėn.

Kauno rajono Švietimo Skyriaus Vedėjo Padėka I- II G klasių mokiniams  už projektą - parodą  ,,Karpinys - tai, ką turiu" (skirtas pasaulio lietuviams), papuošusią Kauno rajono Švietimo Skyriaus erdves  balandžio - gegužės mėn.

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,
pavardė, klasė

Renginio pavadinimas

Ruošusio mokytojo 
pavardė

Vieta gimnazijoje, 

rajone, respublikoje

 1.

Miglė Dainauskaitė,

IIG klasė

Kauno rajono istorijos olimpiada: "Tauta be valstybės.
Lietuva 1940-1990 m.".

Laura Kairienė 1 vieta
 2.

Agnė Jankauskaitė,

3 klasė

Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti

 Zita Bolevičienė 1 vieta
 3.


Emilija Kručkauskaitė,

3 klasė

Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti

 Zita Bolevičienė 2 vieta
4.

Dovydas Šareika,

3 klasė

Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti

 Zita Bolevičienė  3 vieta
5.

Hefaustas Kulbačiauskas,

4 klasė

 Rajoninė matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiada  Laima Bankuvienė  4 vieta 
6.

Aurimas Andiulionis,

IG klasė

 Respublikinis konkursas „Džiaugsmo akimirkos“

 Alma Pauželienė,

Jūratė Kondratavičienė

2 vieta
7.

Airidas Urbonavičius,

IIIG klasė

Kauno r. Eduardo Pundzevičiaus vertimų konkursas

 Dalia Ratkevičienė 1 vieta 
8.

Hefaustas Kulbačiauskas,

4 klasė

 Kauno r. anglų kalbos olimpiada Dalia Ratkevičienė 5 vieta
9.

Ugnius Kučinskas,

IG klasė

Kauno r. geografijos olimpiada ,,Mano gaublys''   Irena Skališienė  4 vieta
10.

Aivaras Derbutas,

6 klasė

Kauno r. geografijos olimpiada ,,Mano gaublys''  Irena Skališienė 3 vieta
11.

Aurelijus Gedgaudas,

IIG klasė

Kauno r. geografijos olimpiada ,,Mano gaublys''  Irena Skališienė 3 vieta
12.

Kamilė Muraškaitė,

3 klasė

Kauno r. ikimokyklinio priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų nuotraukų konkursas „Lesyklėlė draugui“ 

Dalia Kučinskienė 2 vieta
13.

Matas Mataitis,

3 klasė

Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti

Dalia Kučinskienė 1 vieta
14.

Arielė Berenytė,

3 klasė

Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti

 Dalia Kučinskienė 2 vieta
15.

Ignas Laurynaitis,

3 klasė

Gimnazijos 2 - 4 klasių dailaus rašto konkursas, skirtas Vydūno metams paminėti

Dalia Kučinskienė 3 vieta
16.

Gimnazistų komanda

Respublikos ,,Protų kovos'' gimnazijų lyga ,, Nepamišk Parašiuto'' I -III G klasės mokiniai  Irena Skališienė

35 vieta iš 180

2 vieta Kauno r.

17. 

Miglė Dainauskaitė,

IIG klasė

Europos egzaminas Irena Skališienė 1 vieta
18. 

Aurelijus Gedgaudas, IIG klasė

Kauno r. Lietuvos mokinių 65- osios fizikos olimpiados II etapas 

Virginija Vaitkuvienė 4 vieta
19. 

Austėja Stogytė, 

8 klasė

Kauno r. 6-11 klasių mokinių  fizikos konkursas  „MAKARONŲ  TILTAI“   Virginija Vaitkuvienė 1 vieta
20. 

 Naglis Jašinskas,

8 klasė

 Kauno r. 6-11 klasių mokinių  fizikos konkursas  „MAKARONŲ  TILTAI“   Virginija Vaitkuvienė 1 vieta
21. 

Jonas Okockis,

8 klasė 

Kauno r. 6-11 klasių mokinių  fizikos konkursas  „MAKARONŲ  TILTAI“   Virginija Vaitkuvienė 1 vieta
22. 

 Smiltė Žilinskaitė,

8 klasė

 Kauno r. 6-11 klasių mokinių  fizikos konkursas  „MAKARONŲ  TILTAI“   Virginija Vaitkuvienė 1 vieta
23. 

Inesa kulpytė,

IG klasė

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ 

Jūratė Kondratavičienė Diplomas
24. 

Aurimas Andriulionis,

IG klasė

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ 

Jūratė Kondratavičienė Diplomas
25. 

Ineta Kapitonovaitė,

8 klasė

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ 

Jūratė Kondratavičienė Diplomas
26. 

 Aurelijus Gedgauas,

IIG klasė

 Kauno r. IT konkursas „Įdomu, paprasta, naudinga“  Jūratė Kondratavičienė  4 vieta
27. 

 Liepa Urbonavičiūtė,

IG klasė

 Kauno r. IT konkursas „Įdomu, paprasta, naudinga“  Jūratė Kondratavičienė  4 vieta
26.  Dovilė Anzelytė,

IIIG klasė 

Kauno r. dailės olimpiada  Ona Šiušienė  3 vieta
27. 

 Vakarė Marija Gedgaudaitė,

IIG klasė

 Kauno r. dailės olimpiada  Ona Šiušienė  4 vieta
28. 

Miglė Dainauskaitė,

IIG klasė

 Kauno r. rusų kalbos olimpiada  Ona Šiušienė  3 vieta
29.  Miglė Dainauskaitė,

IIG klasė 

 Kauno r. rusų kalbos vertimų konkursas  Ona Šiušienė 1 vieta 
30. 

Vakarė Marija Gedgaudaitė,

IIG klasė

 Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“  Ona Šiušienė  3 vieta
31. 

 Aurelijus Gedgaudas,

IIG klasė

 Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“  Ona Šiušienė  3 vieta
32. 

 Miglė Dainauskaitė,

IIG klasė

 Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“  Ona Šiušienė  3 vieta
33. 

 Ugnius Kučinskas,

IG klasė

 Rusų kalbos konkursas „Pažinkime Kauno rajoną“  Ona Šiušienė  3 vieta
34

Miglė Dainauskaitė,

IIG klasė 

 Rajoninė biologijos olimpiada  Rita Strelčiūnienė  4 vieta

2017 - 2018 M.M. 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,
pavardė, klasė

Renginio pavadinimas

Ruošusio mokytojo 
pavardė

Vieta gimnazijoje, 

rajone, respublikoje

 1.

Vitalija Arbačauskaitė,

7 klasė

Gimnazijos eilėraščių

konkursas.

Rima Krikščiūnienė 1 vieta
 2.

Inesa Kulpytė,

8 klasė

Gimnazijos eilėraščių

konkursas

 Alma Pauželienė  2 vieta
 3.


Rokas Mingaila,

7 klasė

Gimnazijos eilėraščių

konkursas

 Rima Krikščiūnienė 2 vieta
4.

Liepa Urbonavičiūtė,

8 klasė

Gimnazijos eilėraščių

konkursas

 Alma Pauželienė  3 vieta
5.

Kamilė Petreikytė,

8 klasė

 Gimnazijos eilėraščių

konkursas

Alma Pauželienė  3 vieta 
6.

Martynas Sujeta,

7 klasė

 Gimnazijos eilėraščių

konkursas

 Rima Krikščiūnienė  3 vieta
7.

Viltė Bajarūnaitė,

5 klasė

 Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

 Alma Pauželienė 1 vieta 
8.

Vesta Šemetaitė,

5 klasė

 Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

Alma Pauželienė  2 vieta
9.

Paulina Grincevičiūtė,

6 klasė

 Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

 Rima Krikščiūnienė  3 vieta
10.

Liepa Urbonavičiūtė,

8 klasė

Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

Alma Pauželienė 1 vieta
11.

Ineta Kapitonovaitė,

7 klasė

Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

Rima Krikščiūnienė 2 vieta
12.

Orinta Anzelytė,

7 klasė

Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

 Rima Krikščiūnienė 3 vieta
13.

Justina Diadiunaitė,

IIg klasė 

Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

Rima Krikščiūnienė 1 vieta
14.

 Dovilė Anzelytė,

IIg klasė

 Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

Rima Krikščiūnienė 2 vieta
15. 

Simona Malkevičiūtė,

IIg klasė 

Gimnazijos dailaus rašto 

konkursas

Rima Krikščiūnienė 3 vieta
16. 

Vitalija Jonė Arbačauskaitė,

7 klasė 

Gimnazijos originaliausio

teksto konkursas 

Rima Krikščiūnienė 1 vieta
17. 

Miglė Dainauskaitė,

Ig klasė 

Gimnazijos originaliausio

teksto konkursas 

Alma Pauželienė 2 vieta
18. 

 Orinta Anzelytė,

7 klasė

 Gimnazijos originaliausio

teksto konkursas 

Rima Krikščiūnienė 2 vieta
19. 

Viltė Bajarūnaitė,

5 klasė 

Gimnazijos originaliausio

teksto konkursas 

Alma Pauželienė 3 vieta
20. 

 Indrė Arbačauskaitė,

5 klasė

 Gimnazijos originaliausio

teksto konkursas 

Alma Pauželienė 3 vieta
21. 

 Greta Pšenaškaitė,

IIIg klasė

 Gimnazijos originaliausio

teksto konkursas 

Rima Krikščiūnienė 3 vieta
22. 

Dovilė Anzelytė,

IIg klasė 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

rajoninis etapas

Irena Skališienė 1 vieta
23. 

Gabija Čarušina,

IIg klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

rajoninis etapas 

Irena Skališienė 1 vieta 
24. 

Airidas Urbonavičius,

IIg klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

rajoninis etapas

Irena Skališienė 1 vieta 
25.   

Miglė Dainauskaitė,

Ig klasė 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

rajoninis etapas

Irena Skališienė 1 vieta
26.   

Aurelijus Gedgaudas,

Ig klasė 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

rajoninis etapas

Irena Skališienė 1 vieta 
27. 

Dovilė Anzelytė,

IIg klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

regiono etapas

Irena Skališienė  2 vieta 
28. 

Gabija Čarušina,

IIg klasė 

 
  Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

regiono etapas

Irena Skališienė  2 vieta 
29.   

Airidas Urbonavičius,

IIg klasė 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

regiono etapas

Irena Skališienė   2 vieta 
30. 

Miglė Dainauskaitė,

Ig klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

regiono etapas

 Irena Skališienė  2 vieta 
31. 

Aurelijus Gedgaudas,

Ig klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

regiono etapas

Irena Skališienė   2 vieta 
32. 

Dovilė Anzelytė,

IIg klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

respublikinis etapas

Irena Skališienė    3 vieta 
33. 

Gabija Čarušina,

IIg klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

respublikinis etapas

Irena Skališienė    3 vieta  
34. 

Airidas Urbonavičius,

IIg klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

respublikinis etapas

 Irena Skališienė    3 vieta 
35.   

Miglė Dainauskaitė,

Ig klasė 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

respublikinis etapas

Irena Skališienė    3 vieta  
36. 

Aurelijus Gedgaudas,

Ig klasė 

 

Jaunimo pilietiškumo,

socialinės atsakomybės ugdymo

projektas „Nepamiršk parašiuto“

respublikinis etapas

Irena Skališienė    3 vieta  
37. 

Simona Malkevičiūtė,

IIg klasė 

Kauno r. smiginio varžybos Rūta Kunigiškienė   2 vieta 
38.

Greta Pšenaškaitė,

IIIg klasė 

Kauno r. smiginio varžybos Rūta Kunigiškienė  2 vieta
39. 

Judita Davydovaitė,

6 klasė 

Gimnazijos jaunųjų dviračių

vairuotojų varžybos

Virginija Vaitkuvienė  1 vieta 
40. 

 Eimantas Matačiųnas,

8 klasė

Gimnazijos jaunųjų dviračių

vairuotojų varžybos 

 Virginija Vaitkuvienė   1 vieta
41.

Inesa Kulpytė,

8 klasė

Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis

„Mokslo labirintas“

Virginija Vaitkuvienė  1 vieta 
42.

Ugnius Kučinskas,

8 klasė 

Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis

„Mokslo labirintas“ 

Virginija Vaitkuvienė   1 vieta 
43.

 Liepa Urbonavičiūtė,

8 klasė

Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis

„Mokslo labirintas“ 

Virginija Vaitkuvienė    1 vieta
44.

 Aurelijus Gedgaudas,

I g. klasė

Kauno r. mokinių fizikos protų mūšis

„Mokslo labirintas“ 

Virginija Vaitkuvienė   1 vieta 
45. 

Inesa Kulpytė,

8 klasė 

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ 

Jūratė Kondratavičienė  3 vieta 
46.

Erikas Montvydas,

IV g. klasė

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ 

Jūratė Kondratavičienė  4 vieta 
 47.

 Tauras Molotkovas,

IV g. klasė

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" 

  2 vieta 
48. 

Mantas Sirjetavičius,

IV g. klsė 

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis" 

  2 vieta 
49. 

Monika Brazauskaitė,

IV g. klasė 

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis"  

   2 vieta 
50. 

Ugnė Stogytė,

IV g. klasė 

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis"  

  2 vieta  
51. 

 Vladas Brazauskas,

III g. klasė

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis"  

  2 vieta  
52. 

Dovydas Kisielius,

III g. klasė 

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis"  

  2 vieta  
 53.

Dainius Stankus,

II g. klasė 

Kauno regiono kalėdinis tinklinio turnyras

„Vietoj žalingų įpročių - tinklinis"  

  2 vieta  
54. 

Aurelijus Gedgaudas,

I g. klasė 

Mokinių sporto žaidynių stalo

teniso varžybos 

Rūta Kunigiškienė  2 vieta
55. 

Naglis Jašinskas,

 7 klasė 

Mokinių sporto žaidynių stalo

teniso varžybos  

Rūta Kunigiškienė  2 vieta 
 56.

 Jonas Kartanas,

7 klasė

Mokinių sporto žaidynių stalo

teniso varžybos  

Rūta Kunigiškienė  2 vieta 
57. 

Rokas Mingaila,

7 klasė 

 Kauno r. geografijos olimpiada

„Mano Gaublys“

Irena Skališienė   1 vieta
58.

Aurelijus Gedgaudas,

I g. klasė

Kauno r. geografijos olimpiada

„Mano gaublys“

Irena Skališienė 3 vieta
59.

Titas Rockinas,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasės mokinių

matematikos olimpiada

Lionė Balvočienė 1 vieta
60.

Danielius Kisielius,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasės mokinių

matematikos olimpiada

Lionė Balvočienė 2 vieta
61.

Edgaras Kalininas,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasės mokinių

matematikos olimpiada

Lionė Balvočienė  3 vieta 
62. 

 Danielius Kisielius,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada 

Lionė Balvočienė  1 vieta 
63. 

Ieva Indrėkutė,

4 klasė 

 Gimnazijos 4 klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada

Lionė Balvočienė   2 vieta
64. 

Titas Rockinas,

4 klasė 

Gimnazijos 4 klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada 

Lionė Balvočienė   3 vieta
65. 

 Miglė Dainauskaitė,

I g. klasė

Kauno r. E.Pundzevičiaus

vertimų konkursas 

Ona Šiušienė 1 vieta 
66. 

Airidas Urbonavičius,

II g. klasė 

Kauno r. E.Pundzevičiaus

vertimų konkursas 

Dalia Ratkevičienė  2 vieta 
67.

Orinta Berenytė,

8 klasė

Tarptautinis konkursas

„OUR PLANET IS SO BEAUTIFUL!“

Jūratė Kondratavičienė 1 vieta

 

2016 - 2017 M.M. 

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,
pavardė, klasė

Renginio pavadinimas

Ruošusio mokytojo 
pavardė

Vieta gimnazijoje, 

rajone, respublikoje

 1.

Inesa Kulpytė,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas.

Rūta Kunigiškienė 1 vieta
 2.

Judita Davydovaitė,

5 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  2 vieta
 3.


Orinta Anzelytė,

6 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  3 vieta
4.

Eimantas Matačiūnas,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė  1 vieta
5.

Andrius Butkus,

6 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius 2 vieta 
6.

Naglis Jašinskas,

6 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  3 vieta
7.

Aistė Visockaitė,

Ig. klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 1 vieta 
8.

Monika Davydovaitė,

IIg. klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė  2 vieta
9.

Monika Skecevičiūtė,

IIg klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė  3 vieta
10.

Dovydas Kisielius,

IIg klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 1 vieta
11.

Aurelijus Rudžionis,

8 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

Rūta Kunigiškienė 2 vieta
12.

Ignas Lupanas,

Ig klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius 3 vieta
13. 

Aivaras Derbutas,

4 klasė 

Kauno r. zoninė 4 klasių
matematikos olimpiada
Zita Bolevičienė 3 vieta 
14. 

Donatas Anisimenkinas,

4 klasė 

Gimnazijos 4 klasių
matematikos olimpiada 
Zita Bolevičienė  1 vieta
15. 

Aivaras Derbutas,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasių
matematikos olimpiada 
Zita Bolevičienė 2 vieta
16. 

Vesta Šemetaitė,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasių
matematikos olimpiada 
Zita Bolevičienė 3 vieta
 17.

Vesta Šemetaitė,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasių pasaulio

pažinimo olimpiada

Zita Bolevičienė 1 vieta
18. 

Aivaras Derbutas,

4 klasė 

Gimnazijos 4 klasių pasaulio

pažinimo olimpiada

Zita Bolevičienė 2 vieta
19. 

Benas Mizerevičius

4 klasė

Gimnazijos 4 klasių pasaulio

pažinimo olimpiada

Zita Bolevičienė 2 vieta
20. 

Viltė Bajerūnaitė,

4 klasė

Gimnazijos 4 klasių pasaulio

pažinimo olimpiada

Zita Bolevičienė 3 vieta
21. 

Indrė Arbačauskaitė,

4 klasė 

Gimnazijos 4 klasių pasaulio

pažinimo olimpiada

Zita Bolevičienė 3 vieta
22. 

Miglė Dainauskaitė.

8 klasė 

Kauno r. 8 kl. mokinių anglų kalbos

olimpiada

Dalia Ratkevičienė 3 vieta
23. 

Airidas Urbonavičius,

Ig klasė 

Gimnazijos anglų kalbos

jaunųjų vertėjų konkursas

Jolanta Kasparavičienė 1 vieta 
 24.

Viktorija Šimkevičiūtė,

Ig klasė 

Gimnazijos anglų kalbos

jaunųjų vertėjų konkursas

Jolanta Kasparavičienė 2 vieta 
 25.

Simona Malkevičiūtė,

Ig klasė 

Gimnazijos anglų kalbos

jaunųjų vertėjų konkursas

 Jolanta Kasparavičienė 3 vieta 
26. 

Laurynas Buinauskas,

IIIg klasė 

Gimnazijos anglų kalbos

jaunųjų vertėjų konkursas

 Dalia Ratkevičienė 1 vieta 
27. 

Gabrielė Gudaitytė,

IIIg klasė 

Gimnazijos anglų kalbos

jaunųjų vertėjų konkursas

Dalia Ratkevičienė   2 vieta
 28.

Gabija Gruzdytė,

IVg klasė 

Gimnazijos anglų kalbos

jaunųjų vertėjų konkursas

 Dalia Ratkevičienė 3 vieta 
         
          
         
         
         
         

 

 

2015 - 2016 M.M. 

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,
pavardė, klasė

Renginio pavadinimas

Ruošusio mokytojo 
pavardė

Vieta gimnazijoje, 

rajone, respublikoje

 1.

Inesa Kulpytė,

6 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas.

 Mantas Jusius 1 vieta
 2.

Kamilė Petreikytė,

6 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  2 vieta
 3.


Miglė Dainauskaitė,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  3 vieta
4.

Aurelijus Rudžionis,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  1 vieta
5.

Naglis Jašinskas,

5 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 2 vieta 
6.

Gabrielius Belkevičius,

5 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  3 vieta
7.

Aistė Visockaitė,

8 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 1 vieta 
8.

Gabrielė Klimavičiūtė,

IIIg. klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  2 vieta
9.

Monika Davydovaitė,

Ig klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė  3 vieta
10.

Tauras Molotkovas,

IIg klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 1 vieta
11.

Erikas Davydovas,

IIIg klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius 2 vieta
12.

Modestas Kasperavičius,

IIIg klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 3 vieta
13. Titas Rockinas,
2 klasė 

Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“ 

Lionė Balvočienė  1 vieta
14.

Urusovaitė Diana,
2 klasė

 Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“ 
Lionė Balvočienė  2 vieta
15. 

Šulekas Aurimas,
2 klasė

Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“  
Lionė Balvočienė  3 vieta
16. 

Bajarūnaitė Viltė,
3 klasė 

 Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“ 
Zita Bolevičienė  1 vieta
17. 

Belkevičiūtė Deimantė,
3 klasė

Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“  
Zita Bolevičienė  2 vieta
18. 

Šemetaitė Vesta, 
3 klasė

 Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“ 
Zita Bolevičienė  3 vieta
19. 

Grincevičiūtė Paulina,
4 klasė

Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“  
Dalia Kučinskienė  1 vieta
20. 

Gudaitytė Emilija,
4 klasė

 Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“ 
Dalia Kučinskienė  2 vieta
21. 

Davydovaitė Judita,
4 klasė

 Gimnazijos konkursas
„Dailus raštas akį glosto“ 
Dalia Kučinskienė  3 vieta
22. 

Titas Rockinas, 
2 klasė

Zoninis konkursas
„Dailus raštas akį glosto“  
Lionė Balvočienė  2 vieta
23.  Inesa Kulpytė,
6 klasė 
Respublikinis IT konkursas
„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ 
Jūratė Kondratavičienė  4 vieta 
24.   Judita Davydovaitė,
4 klasė
Kauno r. zoninė 4 klasių
matematikos olimpiada
Dalia Kučinskienė  3 vieta 
25.  Judita Davydovaitė,
4 klasė 
Kauno r. rajoninė 4 klasių
matematikos olimpiada 
Dalia Kučinskienė   4 vieta
26.  Gabija Gruzdytė,
 III g klasė
Kauno r. Fizikos olimpiada  Virginija Vaitkuvienė  3 vieta 
27.   Inesa Kulpytė,
6 klasė
 Kauno r. Geografijos olimpiada
„Mano gaublys“
Irena Skališienė  3 vieta 
28.  Aurelijus Gedgaudas,
7 klasė 
  Kauno r. Geografijos olimpiada
„Mano gaublys“
Irena Skališienė  2 vieta 
29.  Akvilė Pankauskaitė,
IV g klasė 
Kauno r. smiginio varžybos Rūta Kunigiškienė   1 vieta 
30. Eitvydė Gumbytė,
IV g klasė
Kauno r. smiginio varžybos Rūta Kunigiškienė  1 vieta
31  Aurimas Bulanovas,
IV g klasė 
Kauno r. smiginio varžybos  Rūta Kunigiškienė   4 vieta 
31  Erikas Davydovas,
III g klasė 
Kauno r. smiginio varžybos  Rūta Kunigiškienė   4 vieta 
32   Dovydas Bulanovas,
4 klasė
Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo
konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ 
Dalia Kučinskienė   1 vieta
33

Viltė Bajarūnaitė,
3 klasė

Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo
konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ 
Zita Bolevičienė 2 vieta
34 

Emilija Gudaitytė,
4 klasė 

Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo
konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ 
Dalia Kučinskienė  3 vieta 
35 

Kamilė Ravinytė,
3 klasė 

Gimnazijos 3 - 4 klasių meninio skaitymo
konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“ 
Zita Bolevičienė  3 vieta 
36  Laurynas Buinauskas,
IIg klasė 
Gimnazijos „Europos egzaminas“  Irena Skališienė  1 vieta 

 

 

Kauno r. Vandžiogalos gimnazijos mokinių asmeniniai pasiekimai

 2014 - 2015 M.M. 

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,

pavardė,

klasė

Renginio

pavadinimas

Ruošusio mokytojo

pavardė

Vieta gimnazijoje,

rajone,

respublikoje

1. 

Martynas Savickis

8 klasė

Gimnazijos dviratininkų varžybos

 Virginija Vaitkuvienė  1 vieta
 2.

Eimantas Matačiūnas,

5 klasė

Gimnazijos dviratininkų varžybos.

 Virginija Vaitkuvienė  2 vieta 
 3.

Aistė Visockaitė,

7 klasė

Gimnazijos dviratininkų varžybos

 Virginija Vaitkuvienė  3 vieta
 4.

Aistė Visockaitė

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas.

 Mantas Jusius 1 vieta
 5.

Simona Malkevičiūtė,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  2 vieta
 6.


Dovilė Anzelytė,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  3 vieta
7.

Ignas Lupanas,

7 klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  1 vieta
8.

Edvinas Mikšta,

6 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 2 vieta 
9.

Deividas Čekanavičius,

7 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  3 vieta
10.

Gabrielė Klimavičiūtė,

Ig klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 1 vieta 
11.

Džestina Širova,

8 klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius  2 vieta
12.

Eitvydė Gumbytė,

IIIg klasė

 Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė  3 vieta
13.

Tauras Molotkovas,

Ig klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 1 vieta
14.

Erikas Davydovas,

IIg klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Mantas Jusius 2 vieta
15.

Aurimas Bulanovas,

IIIg klasė

Gimnazijos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

 Rūta Kunigiškienė 3 vieta
16.

Liepa Urbonavičiūtė,

5 klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  1 vieta
17.

Miglė Dainauskaitė,

6 klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  2 vieta
18. 

Kamilė Petreikytė,

5 klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  2 vieta
19. 

Inesa Kulpytė,

5 klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  3 vieta
20. 

Justina Diadiunaitė,

7 klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

Rima Krikščiūnienė  3 vieta
21. 

Justina Jankauskaitė,

8 klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  3 vieta
22. 

Žaneta Zeleva,

II g. klaė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

Rima Krikščiūnienė  1 vieta
23. 

Daiva Balčiūtė,

II g. klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

Rima Krikščiūnienė  2 vieta
24. 

Gabija Gruzdytė,

II g. klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

Rima Krikščiūnienė  2 vieta
25. 

Edgaras Jusevičius,

I g. klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

Alma Pauželienė  3 vieta
26. 

Paulina Želvytė, 

IV g. klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  1 vieta
27. 

Gintarė Montvilaitė,

IV g. klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  2 vieta
28. 

Aistė Pūraitė,

IV g. klasė

Gimnazijos Dailaus rašto konkursas,
skirtas K.Donelaičio 300 gimimo metinėms.

  3 vieta
29. 

 Viltė Bajarūnaitė,

II klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
Zita Bolevičienė  1 vieta 
30. 

 Vesta Šemetaitė,

II klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
Zita Bolevičienė  2 vieta 
31. 

 Deimantė Bilkevičiūtė,

II klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
Zita Bolevičienė  3 vieta 
32. 

 Rugilė Gineikaitė,

III klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
 Dalia Kučinskienė  1 vieta
33. 

 Laurynas Visockas,

III klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
Dalia Kučinskienė  2 vieta 
34. 

 Ieva Pšenaškaitė,

III klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
Dalia Kučinskienė   3 vieta
35. 

 Ineta Kapitonovaitė,

IV klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
 Laima Bankuvienė  1 vieta
36.

 Austėja Stogytė,

IV klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
 Laima Bankuvienė  2 vieta
37.

Smiltė Žilinskaitė,

IV klasė

Gimnazijos Dailiojo rašymo konkursas,
„Dailus raštas akį glosto“
Laima Bankuvienė 3 vieta
38.

Gabrielė Gudaitytė,

I g.klasė

Viktorina, skirta K. Donelaičio 300 gimimo
metinėms pažymėti. 

Alma Pauželienė 1 vieta
39.

Gabija Gruzdytė,

II g.klasė

Viktorina, skirta K. Donelaičio 300 gimimo
metinėms pažymėti. 
Rima Krikščiūnienė 2 vieta
40.

Gabrielė Klimavičiūtė,

II g. klasė

Viktorina, skirta K. Donelaičio 300 gimimo
metinėms pažymėti. 
Rima Krikščiūnienė 3 vieta
41.

Gabrielė Gudaitytė,

I g. klasė

Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiada Alma Pauželienė 1 vieta
42.

Aistė Pūraitė,

IV g. klasė

Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiada Rima Krikščiūnienė 1 vieta
43.

Inesa Kulpytė,

5 klasė

Respublikinis IT konkursas
„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“
Jūratė Kondratavičienė 3 vieta
44.

Airidas Urbonavičius,

7 klasė

Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas
Jolanta Kasperavičienė 1 vieta
45.

Aurelijus Gedgaudas,

6 klasė

Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas
Dalia Ratkevičienė   2 vieta
46. 

 Miglė Dainauskaitė

6 klasė

Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas 
Dalia Ratkevičienė   3 vieta
 47.

 gabrielė Gudaitytė,

I G klasė

Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas 
 Jolanta Kasperavičienė 1 vieta 
48. 

 Agnė Laurynaitytė,

8 klasė

 Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas
 Jolanta Kasperavičienė  2 vieta
49. 

 Lukas Petreikis,

I G klasė

 Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas
Jolanta Kasperavičienė   3 vieta
50. 

Aistė Pūraitė,

IV G klasė 

Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas 
Dalia Ratkevičienė   1 vieta
51. 

Inga Merkelytė,

IV G klasė 

Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas 
 Dalia Ratkevičienė 2 vieta 
52. 

 Gabija Gruzdytė,

I G klasė

 Gimnazijos anglų kalbos jaunųjų 
vertėjų konkursas
Dalia Ratkevičienė  3 vieta 
53.

Šarūnė Pšenaškaitė,

I G klasė

Kauno r. technologijų olimpiada Vlada Žukauskienė 2 vieta
54. 

Airidas Urbonavičius,

7 klasė

Kauno r. lietuvių kalbos olimpiada Rima Krikščiūnienė 2 vieta
55.

Gabija Gruzdytė,

I G klasė

Kauno r. fizikos olimpiada Virginija Vaitkuvienė 3 vieta
 56.

 Aurelijus Gedgaudas,

6 klasė

 Kauno r. T.Ivanausko jaunųjų gamtininkų konkursas Irena Skališienė  2 vieta 
57.

Viltė Bajarūnaitė,

2 klasė

Kauno r. antrų klasių mokinių dailaus rašto konkursas

„Dailus raštas akį glosto“

Zita Bolevičienė 3 vieta

 

Respublikinio  edukacinio konkurso „Olympis 2015“ rezultatai.

Airidas Urbonavičius (7kl.) -  anglų kalba - 94% - II laipsnio diplomas (mokyt. J. Kasperavičienė)

                                        lietuvių kalba - 96% - I laipsnio diplomas ir medalis (mokyt. R. Krikščiūnienė)

                                        matematika – 79%- III laipsnio diplomas (mokyt. J. Kondratavičienė)

                                        informacinės technologijos – 87% – II laipsnio diplomas

 Erikas Montvydas  (8kl.) - lietuvių kalba – 97%- I laipsnio diplomas ir medalis (mokyt. A. Pauželienė)

                                      inforamacinės technologijos – 94% - II laipsnio diplomas

                                      istorija – 79%- III laipsnio diplomas –(L. Liutkutė)

Inga Merkelytė (IVg kl.) – lietuvių kalba – 93% - II laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)

Aistė Pūraitė (IVg kl.) – lietuvių kalba – 92% - II laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)

Eglė Krašinskaitė (IVgkl.) – lietuvių kalba – 64 % - III laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)

Julija Baranauskaitė (IIIg kl)- lietuvių kalba – 67%- III laipsnio diplomas (mokyt. R. Krikščiūnienė)

 

 

Kauno r. Vandžiogalos vidurinės mokyklos mokinių asmeniniai pasiekimai

 2013 - 2014 M.M. 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas,

pavardė,

klasė

Renginio

pavadinimas

Ruošusio mokytojo

pavardė

Vieta mokykloje,

rajone,

respublikoje

1. 

Marius Mickūnas,

12 klasė

Mokyklos dailaus rašto konkursas

„Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“.

   1 vieta
 2.

Greta Derbutaitė,

12 klasė

Mokyklos dailaus rašto konkursas

„Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“.

   2 vieta 
 3.

Gabija Gruzdytė,

9 klasė

Mokyklos dailaus rašto konkursas

„Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“.

   2 vieta
 4.

Simona Malkevičiūtė,

6 klasė

Mokyklos dailaus rašto konkursas

„Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“.

Rima Krikščiūnienė   3 vieta
 5.

Šarūnė Pšenaškaitė,

8 klasė

Mokyklos dailaus rašto konkursas

„Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“.

   3 vieta
 6.

Gintarė Pšenaškaitė,

10 klasė

Mokyklos dailaus rašto konkursas

„Gyvenk sveikai - rašyk gražiai“.

   3 vieta
7.

Monika Skecevičiūtė,

7 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

Rūta Kunigiškienė 1 vieta
8.

Romutė Savickytė,

 6 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

Leonas Balvočius 2 vieta
9.

Joana Jašinskaitė,

6 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio

konkursas

Leonas Balvočius 3 vieta
10.

 Dovydas Kisielius,

7 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
 Rūta Kunigiškienė 1 vieta
11.

 Deividas Čekanavičius,

6 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
Leonas Balvočius  2 vieta
12.

 Povilas Belkevičius,

6 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
 Leonas Balvočius 3 vieta
13.

 Viktorija Navickaitė,

11 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
  1 vieta
14.

 Paulina Želvytė,

11 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
  2 vieta
15.

 Inga Merkelytė,

11 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
  3 vieta
16.

 Martynas Kasparavičius,

10 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
  1 vieta
17.

 Erikas Davydovas,

9 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
  2 vieta
18.

 Aurimas Bulanovas,

10 klasė

Mokyklos Sportiškiausio moksleivio
konkursas
  3 vieta
19.

Dovydas Dautartas,

2 klasė

Mokyklos dailiojo rašto

konkursas

Dalia Kučinskienė 1 vieta
20.

Smiltė Žilinskaitė,

3 klasė

Mokyklos dailiojo rašto

konkursas

Laima Bankuvienė 1 vieta
21.

Inesa Kulpytė,

4 klasė

Mokyklos dailiojo rašto

konkursas

Lionė Balvočienė 1 vieta
22.

Inesa Kulpytė,

4 klasė

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

Jūratė

Kondratavičienė

III vieta
23.

Viktorija Davydova,

8 klasė

Respublikinis informatikos konkursas

„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

Jūratė

Kondratavičienė

III vieta
24.

Ugnė Stogytė,

8 klasė

Kauno r. Jaunųjų skaitovų konkursas Alma Pauželienė III vieta
25.

Monika Davydovaitė,

7 klasė

Mokyklos anglų kalbos vertėjų

konkursas

Vida Šukaitienė III vieta
26.

Greta Derbutaitė,

12 klasė

Mokyklos anglų kalbos vertėjų

konkursas

Dalia Ratkevičienė

Geriausia

mokyklos

vertėja

27.

Gabija Gruzdytė,

9 klasė

Mokyklos anglų kalbos vertėjų

konkursas

Dalia Ratkevičienė III vieta
28.

Laurynas Buinauskas,

9 klasė

Mokyklos anglų kalbos vertėjų

konkursas

Dalia Ratkevičienė III vieta
29.

Inesa Kulpytė,

4 klasė

Mokyklos 4 klasės matematikos

olimpiada

Lionė Balvočienė I vieta
30.

Kamilė Petreikytė,

4 klasė

Mokyklos 4 klasės matematikos

olimpiada

Lionė Balvočienė II vieta
31.

Ugnius Kučinskas,

4 klasė

Mokyklos 4 klasės matematikos

olimpiada

Lionė Balvočienė III vieta
32.

Liepa Urbonavičiūtė,

4 klasė

Mokyklos 4 klasės matematikos

olimpiada

Lionė Balvočienė III vieta
33.

Gabija Gruzdytė,

9 klasė

Rajoninė fizikos olimpiada

Virginija Vaitkuvienė III vieta
34.

Miglė Dainauskaitė,

5 klasė

Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada

Alma Pauželienė I vieta
35.

Airidas Urbonavičius,

6 klasė

Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada

Rima Krikščiūnienė I vieta
36.

Monika Davydovaitė,

7 klasė

Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada

Alma Pauželienė I vieta
37.

Lukas Petreikis,

8 klasė

Mokyklos lietuvių kalbos olimpiada

Alma Pauželienė I vieta
38.

Greta Derbutaitė,

12 klasė

Rajono technologijų olimpiada

Romas Krikščiūnas I vieta
39.

Šarūnė Pšenaškaitė,

8 klasė

Rajono technologijų olimpiada

Vlada Žukauskienė III vieta
 40. 

Tauras Molotkovas,

8 klasė 

Kauno r. salės futbolo turnyras    Leonas Balvočius     II vieta  
41. 

 Aurimas BUlanovas,

10 klasė

 42.

 Erikas Davydovas,

9 klasė

43.

Mindaugas Jakas,

12 klasė

44.

Rokas Šiušas,

9 klasė

45.

Modestas Jucius,

12 klasė

46.

Egidijus Ribakovas,

12 klasė

47.

Miglė Dainauskaitė,

5 klasė 

Kauno r. Lietuvių kalbos olimpiada  Alma Pauželienė   III vieta
48.

Rugilė Gineikaitė,

2 klasė

Kauno r. zoninis konkursas

„Dailus raštas akį glosto“

Dalia Kučinskienė III vieta
49.

Ugnius Kučinskas,

4 klasė

Mokyklos ketvirtos klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada

Lionė Balvočienė I vieta
50.

Matas Bulanovas,

4 klasė

Mokyklos ketvirtos klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada

Lionė Balvočienė  II vieta 
51. 

Inesa Kulpytė,

4 klasė

Mokyklos ketvirtos klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada

Lionė Balvočienė  II vieta 
52. 

Liepa Urbonavičiūtė,

4 klasė

 Mokyklos ketvirtos klasės mokinių

pasaulio pažinimo olimpiada

Lionė Balvočienė  III vieta 
53.

Emilija Gudaitytė,

2 klasė

Mokyklos 2 - 4 klasių meninio skaitymo

konkursas „Vaivorykštės spalvas paliesk“,

skirtas K.Donelaičio 300 m. gimimo

sukakčiai paminėti   

Dalia Kučinskienė I vieta
54.

Smiltė Žilinskaitė,

3 klasė

Laima Bankuvienė I vieta
55.

Kamilė Petreikytė,

4 klasė

Lionė Balvočienė I vieta
56. 

 Ugnius Kučinskas,

4 klasė

Kauno r. pasaulio pažinimo olimpiada   Lionė Balvočienė  II vieta

 

 

2012 - 2013 M.M. 

 

Eil.Nr.

Mokinio vardas,

pavardė,

klasė

Renginio

pavadinimas

Ruošusio mokytojo

pavardė

Vieta mokykloje,

rajone,

respublikoje

1.

Gabrielė Gudaitytė,

7 klasė

Mokyklos anglų k.

jaunųjų vertėjų konkursas

Ieva Leonavičiūtė 1 vieta
2. 

Gabija Gruzdytė,

8 klasė

Mokyklos anglų k.

jaunųjų vertėjų konkursas

Dalia Ratkevičienė 1 vieta
3.

Inga Merkelytė,

10 klasė

Mokyklos anglų k.

jaunųjų vertėjų konkursas

Dalia Ratkevičienė 1 vieta
4.

Giedrė Pletkutė,

12 klasė

Mokyklos anglų k.

jaunųjų vertėjų konkursas

Dalia Ratkevičienė 1 vieta
5.

Remigijus Verbyla,

11 klasė

Mokyklos anglų k.

jaunųjų vertėjų konkursas

Dalia Ratkevičienė

1 vieta, geriausias

mokyklos anglų k. vertėjas

6.

Inesa Kulpytė,

3 klasė

Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasak“ Jūratė Kondratavičienė 8 vieta
7.

Liepa Urbonavičiūtė,

3 klasė

Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ Jūratė Kondratavičienė 10 vieta
8.

Dovydas Kisielius,

6 klasė

Respublikinis konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ Jūratė Kondratavičienė 10 vieta
9. Milda Budreckaitė, 12 klasė Kauno r. fizikos olimpiada Virginija Vaitkuvienė 3 vieta
10. Aistė Pūraitė, 10 klasė Kauno r. fizikos olimpiada Virginija Vaitkuvienė 4 vieta
11.

Airidas Urbonavičius,

5 klasė

Kauno r. matematikos olimpiada Jūratė Kondratavičienė 3 vieta
12. Giedrė Pankauskaitė, 12 klasė Kauno r. smiginio varžybos    Rūta Kunigiškienė    1 vieta   
13.

Paulina Liubertaitė,

12 klasė

14.

Aivaras Bulanovas,

9 klasė

15. Aleksandras Davydovas, 12 klasė
16. 

Airidas Urbonavičius,

5 klasė

Kauno r. lietuvių kalbos olimpiada Rima Krikščiūnienė 3 vieta
 17.

 Gabrielė Gudaitytė,

7 klasė

 T.Ivanausko konkursas  Zita Beinorienė  3 vieta
         
         

 

2011- 2012 M.M.

 

Eil. nr.

Mokinio pavardė, vardas,

klasė

Renginio pavadinimas

Ruošusio mokytojo pavardė

Vieta rajone, respublikoje

1.

Inesa Kulpytė,

2 klasė

Kauno rajono 2 klasės mokinių dailiojo rašymo konkursas „Dailus raštas akį glosto“

L. Balvočienė

1 vieta

2.

Liepa Urbonavičiūtė,

2 klasė

Kauno rajono 2 klasės mokinių dailiojo rašymo konkursas „Dailus raštas akį glosto

L. Balvočienė

3 vieta

3.

Vasilijus Klikavka,

12 klasė

Kauno rajono Č. Kudabos konkursas

I. Skališienė

3 vieta

4.

Viktorija Navickaitė ,

9 klasė

Kauno rajono vidurinių mokyklų/gimnazijų mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių varžybos

 

L. Balvočius

3 vieta

5.

Greta Derbutaitė ,

10 klasė

6.

Ieva Kadytė ,

10 klasė

7.

Giedrė Pankauskaitė,

11 klasė

8.

Modestas Jucius,

10 klasė

9.

Rapolas Sadauskas,

11 klasė

10.

Aivaras Bulanovas,

11 klasė

11.

Robertas Kazakevičius,

12 klasė

12.

Vladas Brazauskas,

5 kl.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo ir miesto vietovių mokyklų kvadrato finalinės varžybos

L. Balvočius

1 vieta

13.

Dovydas Kisielius,

5 klasė

14.

Mantas Kondratavičius,

6 klasė

15.

Tauras Molotovas,

6 klasė

16.

Mantas Lasinskas,

6 klasė

17.

Mantas Sirjatavičius,

6 klasė

18.

Edgaras Jusevičius,

6 klasė

19.

Lukas Petreikis,

6 klasė

20.

Lukas Ugianskas,

6 klasė

21.

Rokas Kondratavičius,

6 klasė

22.

Martynas Savickis,

5 klasė

23.

Rimantas Jankevičius,

6 klasė

24.

Gabrielė Gudaitytė,

6 klasė

(filmukų konkursas)

Kauno rajono  informacinių technologijų konferencija-konkursas „Mes informacinėje visuomenėje - 2012“

J. Kondratavičienė

3 vieta

25.

Skirmantas Norkus,

11 klasė

(logotipo konkursas)

J. Kondratavičienė

1 vieta

 

26.

Skirmantas Norkus,

11 klasė

Kauno rajono astronomijos konkursas

V. Vaitkuvienė

2 vieta

27.

Aleksandras Davydovas,

11 klasė

 

 

28.

Budreckaitė Milda ,

11 klasė

 

 

29.

Paulina Liubertaitė,

11 klasė

Kauno rajono smiginio varžybos

R. Kunigiškienė

2 vieta

30.

Giedrė Pankauskaitė,

11 klasė

 

 

 2012-04-12

Sveikiname 12 klasės mokinį Vasilijų Klikavką rajoniniame Č.Kudabos geografijos konkurse

užėmusį III vietą

Mokytoja I.Skališienė


 2011-05-02

Sveikiname 12 klasės mokinį Julių Kulvinską rajoniniame astronomijos konkurse

„Gyvybė visatoje“ užėmusį II vietą.

Mokytoja V.Vaitkuvienė


2011-04-15

Sveikiname 10a klasės mokinį Darių Kustinskij, puikiai pasirodžiusį akordeonistų konkurse

 


 

2011-03-25

Sveikiname mokyklos mokinių komandą, rajoninėse SMIGINIO  varžybose užėmusią III vietą.

Šaunuoliai Orinta Sasnauskaitė, Giedrė Pankauskaitė, Mantas Molotkovas ir Lukas Brusokas.

Mokytoja Rūta Kunigiškienė.


 2011-03-24

 Sveikiname mokyklos mokinių komandą rajoniniame teisinių žinių konkurse „Temidė“ užėmusią III vietą

 2011-03-04

Sveikiname 12 klasės mokinį Audrių Didžiūną Kauno rajono mokinių geografijos olimpiadoje
"Žemė- melsvoji planeta" užėmusį III- ąją vietą.


 2011-02-25

Sveikiname 11 klasės mokinę Brigitą Birgerytę Kauno rajono mokinių dailė olimpiadoje užėmusią III- ąją vietą.

Mokytoja O.Šiušienė


 2011-01-27

Sveikiname mokyklos berniukų komandą, laimėjusią I vietą Lietuvos mokinių olimpinio

festivalio berniukų kvadrato tarpzoninėse varžybose. Linkime sėkmės finale.

Mokytojas A.Šiušas

  *****************************************************************************

2011-01-24

MILDĄ ŽARNAUSKAITĘ,  12 kl. - rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjusią 4 vietą.

Mokytoja R.Krikščiūnienė

****************************************************************************************

2011-01-05

JUSTINĄ DIADIUNAITĘ, 3 KL. - Respublikiniame konkurse

 „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2010“ užėmusią 8 vietą ir apdovanotą už originalumą.

 Mokytoja J.Kondratavičienė

 ************************************************************************

2010-12-10

LORETĄ BIRGERYTĘ, 11 KL. - piešinių konkurse

„Kauno rajonui 55 metai“ užėmusią 2 vietą

Mokytoja O.Šiušienė 

***************************************************************************

INDRĘ JAKUBAUSKAITĘ, 11 KL. - piešinių konkurse

„Kauno rajonui 55 metai“ užėmusią 3 vietą

Mokytoja O.Šiušienė

*********************************************************************