Misija ir Vizija

Misija.

Gimnazija teikia  priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, grįstą kūrybiškumą skatinančiais metodais ir edukacine aplinka, kiekvienam mokiniui pagal jo poreikius ir galimybes.

Vizija.

Gimnazija – atvira kaitai, puoselėjanti tradicijas, pilietiškumą ir siekianti kiekvieno mokinio pažangos.

Vertybės:

Pagarba, tolerancija, empatija – geri bendruomenės tarpusavio santykiai, pagalba vienas kitam, kiekvienas priimamas toks, koks jis yra.

Pilietiškumas, patriotiškumas – ugdyti tautos identitetą, gimnazijos, tautos tradicijas puoselėjančią asmenybę.

Poreikis tobulėti – daugumos mokytojų atvirumas pokyčiams, tobulinant kvalifikaciją, siekiant įgyti naujų kompetencijų.

Bendruomeniškumas ir bendradarbiavimas – bendruomenės susitelkimas prasmingiems darbams.

Filosofija

Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui (Seneka).